ETAPY WSPÓŁPRACY

dział w przygotowaniu

BEZPŁATNA WYCENA

Formularz wyceny projektowania i aranżacji wnętrza    zamow

Budowa domów wrocław

 Projektowanie oraz budowa domu jest procesem niezwykle żmudnym i długim. Wymaga on poświęcenia ogromnej ilości czasu, a także wysiłku. Jeżeli nie macie Państwo czasu na przejście przez procedury formalne, wybór projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, wykonawcy oraz nadzorowanie prac to koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą.

Oferujemy szybką i profesjonalną budowę domów we Wrocławiu i w okolicach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Na samym początku proponujemy spotkanie, podczas którego ustalimy Państwa indywidualne potrzeby oraz oczekiwania co do obiektu, rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych. Z nami wykonanie domu marzeń będzie bajecznie proste!

W ramach współpracy podejmiemy się:

-indywidualnego projektu domu, który będzie dopasowany do Państwa oczekiwań, a także możliwości finansowych,

-zaproponujemy nowoczesne, estetyczne, ekologiczne oraz energooszczędne rozwiązania,

-zajmiemy się wszelkimi procedurami formalnymi,

-zaprojektujemy wnętrze domu wedle Państwa upodobań, tak aby było funkcjonalne oraz estetyczne,

-podejmiemy się doboru materiałów według wcześniejszych ustaleń, -będziemy współpracować z projektantami oraz wykonawcami,

-podejmiemy się projektu ogrodu oraz zieleni.

Proponowana przez nas fachowa budowa domów we Wrocławiu to sprawdzony sposób na stworzenie wymarzonego obiektu!

Nie muszą Państwo tracić czasu, energii oraz sił na poszukiwanie specjalistów, projektowanie wnętrz czy kontrolowanie postępów budowy. Sami się tym zajmiemy!

Z nasza ofertą przekonacie się Państwo jak wygląda profesjonalna budowa domów. Wrocław jest miejscem, gdzie znajduje się nasza siedziba- zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu lub za pośrednictwem telefonu czy poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy szczegółową ofertę wraz z wyceną.